Historia

ROK 2007
Firma Process Diagnostic And Control powstaje w formie spółki cywilnej. Została utworzona przez dwie osoby, które swoją zawodową przygodę z automatyką rozpoczęły w 1997 roku. Od 2007 roku firma dynamicznie się rozwija, stale zwiększając swój stan osobowy i podejmując się coraz trudniejszych zadań. Na początku firma składała się z jednego działu – programistów automatyki.

ROK 2008
Firma jest w stanie brać pełną odpowiedzialność za tworzone projekty AKPiA, dzięki nowym osobom, które do nas dołączyły i stworzyły dział projektów AKPiA. Zaczynamy wykonywać projekty z kompletacją dostaw i szaf sterowniczych.

ROK 2011
Utworzyliśmy dział zajmujący się konstrukcjami mechanicznymi. Jest to dla nas nowy obszar działalności, jednak mamy nadzieję, że i w nim będziemy odnosić sukcesy.

ROK 2012-2013
Rozwijamy się systematycznie zatrudniając kolejnych inżynierów do działów programistów, projektantów i konstruktorów. Dzięki temu jesteśmy w stanie podejmować się coraz większych przedsięwzięć na polu automatyki przemysłowej – projektujemy i uruchamiamy całe linie produkcyjne, remontujemy maszyny itp.

ROK 2014
Utworzyliśmy dział obsługi inwestycji, którego zadaniem jest ofertowanie tematów i nadzór nad ich wykonaniem. Liczymy, że w ten sposób podniesiemy jakość świadczonych przez nas usług.

ROK 2015
Kolejnym ważnym krokiem w naszej krótkiej historii była zmiana formy prawnej prowadzonej działalności, od 1 czerwca 2015 prowadzimy działalność w formie spółki komandytowej.

ROK 2016
Ten rok rozpoczynamy już w 23 osobowym składzie, jesteśmy więc gotowi na jeszcze poważniejsze wyzwania.